26-600 Radom

Planowanie trasy

Nasz dyspozytor zaplanuje skrupulatnie trasę przewozu Twojej maszyny budowlanej.

Dobór naczepy

Na podstawie gabarytów i masy maszyny budowlanej, dobierzmy naczepę odpowiednią do danego zlecenia.

Optymalizacja trasy i środków

Nasz specjalista dokładnie przeanalizuje trasę przewozu maszyny i wykona jej optymalizację, w celu zminimalizowania kosztów i możliwych utrudnień.

Transport maszyn budowlanych

Specjalistyczny transport maszyn

Transport maszyn budowlanych i rolniczych.

Nasza firma zajmuje się również transportem maszyn budowlanych. Ze względu na mnogość tego typu konstrukcji oraz fakt, że spora część tego typu maszyn jest wykonywana na specjalne zamówienie nie ograniczamy się do danych rodzajów czy modelów.  Maszyny o dużych gabarytach przewozimy na specjalistycznych naczepach niskopodwoziowych dobranych do specyfikacji danego ładunku. W przypadku załadunku ponadnormatywnego gwarantujemy pilotaż oraz przygotowanie transportu zgonie z obowiązującymi przepisami obowiązującymi na obszarze Unii Europejskiej.

Transport skrojony na miarę

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom nowoczesnego budownictwa oferujemy usługi transportowe przygotowane indywidualnie dla konkretnego klienta. Jak pokazuje rynek większość firm budowlanych, szczególnie tych mniejszych nie utrzymuje własnej floty maszyn budowlanych. Znacznie bardziej opłacalny jest krótko i długo terminowy wyjem tego typu urządzeń. Tu z pomocą przychodzi Nasza firma, która rozumiejąc te potrzeby organizuje transport maszyn na bezpośrednio na plac budowy.

Zapewniamy transport następujących maszyn budowlanych:

  • Koparki / koparko-ładowarki
  • Wywrotki
  • Buldożery
  • Walce
  • Maszyny wyburzeniowe
  • Dźwigi

Jesteśmy w stanie przetransportować praktycznie każdą maszynę budowlaną w dowolnie miejsce na terenie całej Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem usługi transportowej. Planujemy optymalną trasę, z uwzględnieniem gabarytów przewożonej maszyny minimalizując tym samym koszty paliwa. Organizujemy załadunek i rozładunek danej maszyny rolniczej w miejscu docelowych oraz dobieramy optymalne środki transportu w zależności od potrzeb. Dysponujemy nowoczesną flotą wyposażoną w specjalistyczne

Bezpieczeństwo w transporcie maszyn rolniczych

Każda transportowana przez nas maszyna jest skrupulatnie zabezpieczona przez naszych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Operację załadunku i wyładunku przeprowadzamy przy użyciu odpowiednich środków, tak aby mieć pewność, że ładunek dojedzie na miejsce docelowe w takim stanie, w jakim został wysłany. Każdy załadunek jest także odpowiednio oznakowany według obowiązujących norm i wymogów na teranie krajów przez które przebiega trasa transportu. Nie improwizujemy, usługi transportu maszyn budowlanych wykonujemy profesjonalnie.

Jako profesjonalna firma transportowa gwarantujemy aktualne ubezpieczenie OC i AC przewoźnika. Każdy transport jest dodatkowo objęty ubezpieczeniem OCP do kwoty 300 tys. euro.

Nasza flota

Nasza firma realizuje transport maszyn budowlanych przy użyciu nowoczesnej floty. Posiadamy kilka rodzajów naczep niskopodwoziowych, co pozwala na dobór odpowiednich środków do danego zlecenia. Wykorzystujemy:

  • Naczepy Semi
  • Naczepy Tele
  • Naczepy Zagłębiane
  • Naczepy Platformy

Dzięki naszej nowoczesnej i wyspecjalizowanej flocie masz pewność, że poradzimy sobie z transportem każdej, niestandardowej maszyny budowlanej.

Przetransportowanych maszyn

%

Zadowolonych klientów

Potrzebujesz transportu maszyny budowlanej?

Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.

Formularz kontaktowy