26-600 Radom

Nasza firma zajmuje się również transportem różnego typu maszyn na terenie kraju oraz Europy.

Transport maszyn

Specjalistyczny transport maszyn

Transport maszyn budowlanych i rolniczych.

Nasza firma zajmuje się również transportem maszyn rolniczych oraz budowlanych na terenie kraju oraz poza jego granicami. Zarówno do transportu samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych jaki do transportu maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Z uwagi na fakt, iż specjalizujemy się transportem ponadnormatywnym, wykonujemy również zlecenia na transport właśnie maszyn różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjście z każdego rodzaju dylematu logistycznego. Terminowo i bez zbędnych, dodatkowych kosztów przewozimy różnego rodzaju maszyny rolnicze, budowlane oraz przemysłowe. Tego typu rozwiązania mogą oferować tylko firmy zaopatrzone w wyspecjalizowaną flotę. Takim przedsiębiorstwem bez wątpienia jesteśmy. Poza tym wszystkim, nasz tabor wyposażony jest w naczepy z wciągarkami do załadunków, dzięki nim załadujemy i przetransportujemy nie tylko nowe i sprawne maszyny, ale również te unieruchomione.

Bezpieczeństwo

Wszystkie transportowane przez nas maszyny są ubezpieczone. Mimo, że nasi doświadczeni kierowcy bardzo rzadko popełniają błędy, to klient nie ponosi ryzyka strat materialnych związanych z przypadkowymi zdarzeniami na trasie. Nasi pracownicy są fachowo przeszkoleni pod kątem poprawnego zabezpieczenia transportu na naczepie i zobowiązani do kilkukrotnego, skrupulatnego sprawdzenia przewożonej muszyny.

Dbamy również o motorykę naszych kierowców, nie dopuszczając do ich zmęczenia i jazdy bez ustawowego odpoczynku.

Transport maszyn rolniczych

Nasza oferta obejmuje transport maszyn rolniczych, takich jak:

  • traktory,
  • opryskiwacze,
  • kombajny,
  • siewniki, itp.

Więcej

Transport maszyn budowlanych

Ponadto nasza oferta dotyczy również transportu maszyn budowlanych, takich jak:

  • przyczepy,
  • ładowarki,
  • koparki, itp.

To jeszcze nie wszystko

Jeżeli istnieje potrzeba transportu jakiejkolwiek maszyny czy też pojazdu, a nie zostało to ujęte w naszej ofercie, nie oznacza to, że nie możemy wykonać dla Państwa takiego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu w sprawie zleceń podobnych do zawartych na stronie. Chętnie przyjrzymy się bliżej przedstawionemu zleceniu i dołożymy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby transportowe.

Potrzebujesz specjalistycznego transportu?

Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.

Formularz kontaktowy