26-600 Radom

Transport samochodów ciężarowych

Nasza firma zajmuje się transportem samochodów ciężarowych.

Przystosowani do transportu samochodów ciężarowych

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym a usługi, które świadczymy są na najwyższym poziomie. Nasza flota jest obsługiwana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Specjalizujemy się między innymi w realizacji zamówień na transport samochodów ciężarowych powypadkowych oraz z uszkodzonymi silnikami. Wszystko to oferujemy dzięki naczepie, która jest wyposażona we wciągarkę do załadunku. Naczepy wyposażone w tego typu urządzenia pozwalają na dokładne i precyzyjne załadowanie każdego uszkodzonego samochodu ciężarowego na lawecie oraz przetransportowanie go w bezpieczny sposób do wyznaczonego przez klienta celu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wszelkie realizowane przez nas przedsięwzięcia są wykonywane zgodnie z przepisami unijnymi oraz z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pojazdy, którymi dokonujemy transportu są odpowiednio oznakowane i adekwatnie dobierane do danego typu załadunku. Każdy załadunek jest również zabezpieczony według obowiązujących norm i wymogów. Ponadto wszystkie transporty są objęte ubezpieczeniem OCP na kwotę 300 tys. euro. Wspomniane już, wciągarki do załadunków dają możliwość bezpiecznego załadowania uszkodzonych samochodów ciężarowych na naczepach naszej floty. Gwarantujemy, że każda przesyłka jaką będziemy przewozić zostanie umocowana w taki sposób aby nie zdefektować zamawianego załadunku.

Obniżanie kosztów transportu samochodów ciężarowych

Za pośrednictwem naszej firmy obniżają Państwo koszty całego przedsięwzięcia. Dzięki wciągarce do załadunków, w którą wyposażony jest nasz samochód, Państwa przesyłka zostanie bezpiecznie obsadzona na naszych naczepach. Ponadto takie rozwiązanie pozwoli pominąć konieczność wypożyczania maszyn typu dźwig od kolejnych firm, co generuje zbędne koszty. Skorzystanie z naszych usług nie tylko pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale również skróci czas realizacji zlecenia. Zachęcamy do współpracy.

Potrzebujesz specjalistycznego transportu?

Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.
Formularz kontaktowy